Sumažinta kaina

ZOKU TERMO GERTUVĖ 350 ML

ZK350
Pasirinkite dydį
Pasirinkite spalvą

Paskutinis turimas

Love it? Share it!

Aprašymas

·   Talpa: 350 ml;
·   Matmenys: 6.7 x 6.7 x 21 cm
·   Spalvos:  mėlyna, balta, pilka, juoda, raudona.
·   Tvirtas ir sandarus butelio dangtelis.
·   Patogus nešiotis, nuimamas pakabukas.
·   Pagaminta iš kokybiško nerūdijančio plieno.
·   Draugiška jūsų kūnui ir aplinkai (BPA-FREE).

Amerikoje pagamintas išskirtinės išvaizdos ir kokybės nerūdijančio plieno butelis užtikrina, kad šalti gėrimai išliktų iki 30 valandų, o  karšti gėrimai neprarastų garo ir palaikytų  aukštą temperatūrą  iki 10 valandų.

Šis dvigubos sienelės butelis yra pagamintas iš 18/8* aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Gamyboje nenaudotos cheminės mėdžiagos kaip ftalatas, bisfenolis-A ir kitos, kurios yra kenksmingos ir dažniausiai randamos įprastose gertuvėse, todėl būtelis yra saugus naudoti (BPA-Free).

Jį lengva ir patogu nešiotis. Mažesnis nei 360 laipsnių sukimas palengvina butelio atidarymą ir uždarymą. Savo mėgstamais gėrimais galėsite mėgautis darbe, sporto klube ar netgi oro uoste. 

Jūsų pasirinktas gėrimas niekada neturės sąlyčio su itin keksmingu plastiku. 

Tai puiki ilgalaikė investicija į save ar dovana savo artimajam, kuri padės suvartoti reikiamą kiekį skysčių kasdien, kad ir kur bebūtumėte. Švarus vanduo – svarbiausias sveikatos šaltinis.DB OUTLET prekiaujama tik pasaulyje žinomų prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais. Tai parduotuvė tiems, kurie mėgsta pirkti kokybiškus drabužius bei vertina sezoninių išpardavimų naudą. Visos DB OUTLET prekės parduodamos 40-80% pigiau nuo jų pradinės kainos.

Mūsų didžiąją dalį asortimento sudaro vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po vieną vienetą, todėl jei ieškai išskirtinumo, geros kainos ir kokybės - nesnausk ir įsigyk paskutinę prekę su mažos kainos garantija!