ZOKU TERMO GERTUVĖ 500 ML

ZK500
Pasirinkite dydį
Pasirinkite spalvą

Paskutinis turimas

Love it? Share it!

Aprašymas

·   Talpa: 500 ml;
·   Matmenys: 9.5 x 2.75 x 2.75 cm
·   Spalvos:  rožinė, mėlyna, balta, pilka, juoda.
·   Tvirtas ir sandarus butelio dangtelis.
·   Patogus nešiotis, nuimamas pakabukas.
·   Pagaminta iš kokybiško nerūdijančio plieno.
·   Draugiška jūsų kūnui ir aplinkai (BPA-FREE).

Amerikoje pagamintas išskirtinės išvaizdos ir kokybės nerūdijančio plieno butelis užtikrina, kad šalti gėrimai išliktų iki 40 valandų, o  karšti gėrimai neprarastų garo ir palaikytų  aukštą temperatūrą  iki 12 valandų.

Šis dvigubos sienelės butelis yra pagamintas iš 18/8* aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Gamyboje nenaudotos cheminės mėdžiagos kaip ftalatas, bisfenolis-A ir kitos, kurios yra kenksmingos ir dažniausiai randamos įprastose gertuvėse, todėl būtelis yra saugus naudoti (BPA-Free).

Jį lengva ir patogu nešiotis. Mažesnis nei 360 laipsnių sukimas palengvina butelio atidarymą ir uždarymąSavo mėgstamais gėrimais galėsite mėgautis darbe, sporto klube ar netgi oro uoste. 

Jūsų pasirinktas gėrimas niekada neturės sąlyčio su itin keksmingu plastiku. 

Tai puiki ilgalaikė investicija į save ar dovana savo artimajam, kuri padės suvartoti reikiamą kiekį skysčių kasdien, kad ir kur bebūtumėte. Švarus vanduo – svarbiausias sveikatos šaltinis.


Apie

Designer Brands outlet nereikia laukti išpardavimų, nes čia galite įsigyti garsiausių prekinių ženklų drabužių bei aksesuarų iki 75% pigiau ištisus metus ! db outlet rasite įprastų ir vienetinio leidimo prekių, kurių turime tik po vieną vienetą, todėl jei išskirtinumas, kaina ir kokybė tau yra esminis rodiklis - nesnausk ir įsigyk paskutinę prekę su mažiausios kainos garantija!