Scotch & Soda

Scotch & Soda ("Scotch and Soda") - drabužiai skirti vyrams ir moterims, pagaminti dizainierių kuriems būdingas neįprastas požiūris į medžiagų, audinių ir įvairių spalvų naudojimą. Tai nuostabus klasikų derinys su maištingomis ir novatoriškomis jaunųjų dizainerių idėjomis, kurių modeliai palankiai derina keletą stilių: atsitiktinis ir rafinuotas, lengvas ir verslo, urbanistinis, elegantiškas ir sportiškas stilius. Tarp šių prekės ženklo drabužių kiekvienas  gali rasti kažką tobulo.

Atsiprašome už nepatogumus.

Jūsų ieškoma prekė ar informacija buvo perkelta arba neegzistuoja. Eikite į pagrindinį puslapį arba naudokitės mūsų parduotuvės paieškos sistema.

DB OUTLET prekiaujama tik pasaulyje žinomų prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais. Tai parduotuvė tiems, kurie mėgsta pirkti kokybiškus drabužius bei vertina sezoninių išpardavimų naudą. Visos DB OUTLET prekės parduodamos 40-80% pigiau nuo jų pradinės kainos.

Mūsų didžiąją dalį asortimento sudaro vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po vieną vienetą, todėl jei ieškai išskirtinumo, geros kainos ir kokybės - nesnausk ir įsigyk paskutinę prekę su mažos kainos garantija!