ZOKU termo gertuvės

Amerikoje sukurtos, išskirtinės išvaizdos ir kokybės nerūdijančio plieno termo gertuves užtikrina, jog šalti gėrimai išliktų iki 70 valandų, o karšti gėrimai neprarastų garo ir palaikytų aukštą temperatūrą net iki 15 valandų! Rinkis aktyvų gyvenimą su Zoku!

„Zoku“ prekinis ženklas pasaulyje yra žinomas dėl savo praktiškų , inovatyvių ir gerai suprojektuotų produktų, kuriuos lengva ir idomu naudoti. Laimėjęs daugybę tarptautinių apdovanojimų buvo įtrauktas į dizaino muziejus, inovacijų kolekcijas ir tūkstančius namų bei ofisų visame pasaulyje.

„Zoku“ Japonijoje reiškią šeimą, o mums šeima esate Jūs, todėl norime pasirūpinti, jog iš mūsų rankų gautumėte tik geriausią, todėl į Lietuvą atvežėme išskirtinės išvaizdos ir kokybės 3 dydžių nerūdijančio plieno termo gertuves, kurios užtikrina, jog šalti gėrimai išliktų iki 70 valandų, o karšti gėrimai neprarastų garo ir palaikytų aukštą temperatūrą iki 15 valandų.

Zoku dvigubos sienelės termo buteliai yra pagaminti iš 18/8* aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Gamyboje nenaudotos cheminės mėdžiagos kaip ftalatas, bisfenolis-A ir kitos, kurios yra kenksmingos ir dažniausiai randamos įprastose gertuvėse.

Mažesnis nei 360 laipsnių sukimas palengvina butelio atidarymą ir uždarymą. Savo mėgstamais gėrimais galėsite mėgautis darbe, gamtoje, sporto klube ar netgi oro uoste.
Jūsų pasirinktas gėrimas niekada neturės sąlyčio su itin kenksmingu plastiku (
BPA-Free). 

Tai puiki ilgalaikė investicija į save, kuri padės suvartoti reikiamą kiekį skysčių kasdien, kad ir kur bebūtumėte. Švarus vanduo – svarbiausias sveikatos šaltinis.

Trys dydžiai:

Išsirink savo Zoku!

Pristatymas per 1-2 d.d.

ZOKU termo gertuvės Apžvalgos

DB OUTLET prekiaujama tik pasaulyje žinomų prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais. Tai parduotuvė tiems, kurie mėgsta pirkti kokybiškus drabužius bei vertina sezoninių išpardavimų naudą. Visos DB OUTLET prekės parduodamos 40-80% pigiau nuo jų pradinės kainos.

Mūsų didžiąją dalį asortimento sudaro vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po vieną vienetą, todėl jei ieškai išskirtinumo, geros kainos ir kokybės - nesnausk ir įsigyk paskutinę prekę su mažos kainos garantija!