Atsitikus taip, jog likote nepatenkinta(s) gautomis prekėmis ir kyla noras jas grąžinti maloniai prašome susisiekti su mumis numeriu +370 (629) 63 998 arba el.paštu shop@dboutlet.lt. Mes pasistengsime suteikti jums pagalbą bei išspręsti problemą dar prieš pradedant formalų ir nemalonų prekės grąžinimo procesą,

Per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos, bet kurį pirkinį Jūs galite:

- keisti į kitą dydį;

- keisti prekę į kitą modelį;

- susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės privalo:

- likti su visomis prikabintomis etiketėmis;

- būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

- nebūti dėvėta ar kitaip naudota, turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

*SVARBU! Pristatymo klientui išlaidos ir grynųjų pinigų priėmimo mokestis kurjeriui nėra grąžinami (jei pirkdami virš tam tikros sumos gavote nemokamą pristatymą ir pasiliktų prekių suma nesiekia šios ribos, traktuojama, jog akcija negalioja ir pristatymo klientui išlaidos nėra grąžinamos).

1. Prekių grąžinimas galimas db outlet fizinėje parduotuvėje (I-V 10:00 – 17:30 valandos, VI nuo 09:00 iki 14:00 valandos)

2. Prekių siuntimas paštų į mūsų parduotuvę arba paštomatą (BŪTINA užpildyti prekių grąžinimo aktą*)

*Prekių grąžinimo aktą galite atsisiųsti paspaude ČIA

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų*:

1. Turite turėti grynųjų pinigų priėmimo kvitą arba kvito kopiją (jeigu mokėjote grynaisiais pinigais pristatymo metu).

2. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota (iškvėpinti ar ištepti drabu žiai laikomi dėvėtais).

3. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

4. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuimtos etiketės, apsauginės plėvelės ant metalinių detalių ir kt.).

5. Grąžinamos prekės turi būti siunčiamos atgal saugioje pakuotėje transportavimui (pvz. pašto siuntinų maišelis ar dėžutė).

*Jei prekė neatitiks šių sąlygų, ji bus siunčiama atgal pirkėjui ir pinigai grąžinami nebus.

Pinigai grąžinami per 1-14 dienų į kliento sąskaitą, iš kurios buvo daromas užsakymo apmokėjimas. Jei mokėjote grynais kurjeriui, būtinai grąžinimo blanke nurodykite sąskaitą, į kurią pageidaujate grąžinti pinigus.

DB OUTLET prekiaujama tik pasaulyje žinomų prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais. Tai parduotuvė tiems, kurie mėgsta pirkti kokybiškus drabužius bei vertina sezoninių išpardavimų naudą. Visos DB OUTLET prekės parduodamos 40-80% pigiau nuo jų pradinės kainos.

Mūsų didžiąją dalį asortimento sudaro vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po vieną vienetą, todėl jei ieškai išskirtinumo, geros kainos ir kokybės - nesnausk ir įsigyk paskutinę prekę su mažos kainos garantija!