Moteriškos Suknelės | Nauja kolekcija 2019 

Vienas stilingiausių aprangos pasirinkimų moterims – tai suknelės. Jos gali būti pritaikytos ne tik laisvalaikiui, bet ir darbo dienai biure, verslo susitikimams ar šventiniam renginiui. Mūsų siūlomos garsių pasaulio gamintojų suknelės gali atrodyti ypač prabangiai ir skoningai, jei jos teisingai pasirenkamos pagal figūros tip ir prie jų priderinami atitinkami aksesuarai.  

Moteriškos suknelės mūsų el. parduotuvėje yra suskirstyti pagal kainą, dydį ir kitus kriterijus, naudodamiesi paieškos filtru greitai atrasite drabužių ar aprangos derinių per kelias minutes, o išsirinkus patinkančius suknelę pristatysime per 1-2 darbo dienas.

Suknelės ir kombinezonai

Aktyvūs filtrai

Sumažinta kaina
UNICA moteriškas...  2

UNICA moteriškas...

Įprasta kaina 229,90 EUR -81% Kaina 44,90 EUR
Galimi dydžiai: M L
Sumažinta kaina
UNICA moteriškas...  2

UNICA moteriškas...

Įprasta kaina 229,90 EUR -81% Kaina 44,90 EUR
Galimi dydžiai: M L
Sumažinta kaina
GUESS moteriškas...  2

GUESS moteriškas...

Įprasta kaina 126,00 EUR -61% Kaina 49,90 EUR
Galimi dydžiai: M

DB OUTLET prekiaujama tik pasaulyje žinomų prekės ženklų drabužiais ir aksesuarais. Tai parduotuvė tiems, kurie mėgsta pirkti kokybiškus drabužius bei vertina sezoninių išpardavimų naudą. Visos DB OUTLET prekės parduodamos 40-80% pigiau nuo jų pradinės kainos.

Mūsų didžiąją dalį asortimento sudaro vienetinio leidimo prekės, kurių turime tik po vieną vienetą, todėl jei ieškai išskirtinumo, geros kainos ir kokybės - nesnausk ir įsigyk paskutinę prekę su mažos kainos garantija!